روز مرد نزدیک بود و هنوز هیچ ایده‌ای برای کادو نداشتم. همسرم کسی است که مرا در تمام مراحل زندگی حمایت کرده و هوایم را داشته است، باید به بهانه روز مرد هم که شده از او قدردانی می‌کردم. به لباس، ساعت، کیف پول و اینجور چیزها فکر کرده بودم اما  دلم یک چیز خاص می‌خواست چیزی که فقط مخصوص او باشد. یکی از دوستانم پیشنهاد جالبی به من داد و سایت خوبی را به من معرفی کرد. پیشنهاد او تهیه هدیه به وسیله عکسهایمان بود و معتقد بود چون عکس‌ها متعلق به خودمان است باعث می شود هدیه خاص شود.

 

وقتی محصولات را دیدم از همه اش خوشم آمد.  قاب های زیبایی داشت که نمیدانستم کدام را انتخاب کنم. تنوع محصولاتشان زیاد بود و دوس داشتم بیشترشان را سفارش دهم. اما برای هدیه ام قاب طرح سیبیل و جعبه آکاردئونی را انتخاب کردم. قاب طرح سیبیل قابی بود که چند عکس را در قالب یک سیبیل در آورده بودند و تابلوی زیبا و با‌مزه‌ای بود. جعبه آکاردئونی نیز ۱۰ عکس را در خود جای داده بود. ۱۰ عکس پشت سر هم مثل آکاردئون از جعبه بیرون می‌پریدند. قاب را عکس‌های تکی خودش را گذاشتم اما برای جعبه عکس‌های ۲نفره‌مان را انتخاب کردم.

 

 از خریدهایم راضی بودم و منتظر بودم تا به دستم برسند. روز مرد در کنار شام خوشمزه‌ای که درست کرده بودم و کیکی که پخته بودم با کادوهای خوشگلم شبی به یادماندنی شد. از دیدن تابلو و جعبه غافلگیر و خوشحال شد و باعث شد منم حس خوبی داشته باشم. خوشحال بودم که توانستم قسمتی از محبت‌هایش را جبران کنم. لحظه‌های زندگی را قدر بدانید و عزیزانتان را خوشحال کنید.


اگر شما هم مشتاق شدید محصولات زیبایی که من هدیه دادم را سفارش دهید سایت یا اپلیکیشن اینستاچاپ را باز کنید و یا برای دیدن محصولات اینجا کلیک کنید.