این روزا خیلیامون پول زیادی نداریم که بخوایم کاغذ دیواری های متنوع انتخاب کنیم یا تابلوهای گرون قیمت بخریم تا اتاقمون زیبا بشه. خیلیامون دنبال یه راه حل ارزون و ساده میگردیم تا اتاقمونو خوشگل کنیم. امروز میخوام چندتا پیشنهاد بهتون بدم تا راحت و ارزون اتاقاتونو خوشگل کنید. فقط قبلش باید عکسای قشنگتونو چاپ کنید تا بهتون ایده بدیم که چقدر راحت با همین عکس‌ها می‌تونید کارای خلاقانه انجام بدید.

 

۱- ریسه و عکس

حتما همتون از این ریسه چراغ دارا دیدید. این ریسه‌های مفتولی که لامپ‌های ریز و خوشگل داره رو میتونید به هر شکلی که دوست دارید به دیوار اتاقتون وصل کنید و از ریسه عکس های زیباتونو به وسیله گیره آویزون کنید. وقتی ریسه رو به برق بزنید و روشن کنید عکساتون جلوه زیبایی خواهد داشت و به همین راحتی یکی از دیوارای اتاقتون خوشگل شده. برای سفارش ریسه مفتولی اینجا کلیک کنید.

 

۲- چارچوب و عکس

چارچوب های قشنگ ما وقتی عکسای زیباتون توش قرار بگیره به یه تابلوی قشنگ و ارزون تبدیل میشن. میتونید عکساتونو تو سایز مینی چارگوش سفارش بدید تا ۶-۸ عکس تو چارچوب خاطراتتون جا بشن. چارچوب رو هم میتونید به دیوار بزنید و هم میتونید روی میز یا پاتختی بذارید. برای سفارش چارچوب خاطرات اینجا کلیک کنید.

 

۳- ریسمان و عکس

تفاوت ریسمان با ریسه نداشتن لامپ و نور است. عکساتونو میتونید از ریسمان با گیره‌های رنگی آویزون کنید و دیوار اتاقتونو خوشگل کنید. برای سفارش ریسمان اینجا کلیک کنید.

 

۴- قاب و عکس

قاب‌های خاطره و قلب قاب هم پیشنهاد خوب و مقرون به صرفه‌ای برای دکوراسیون اتاق شما هستند. برای سفارش قلب قاب اینجا و برای سفارش قاب خاطره اینجا کلیک کنید.

 

اینها بخشی از پیشنهادای ما برای خوشگل کردن اتاقتون بود. شما میتونید عکساتونو چاپ کنید و به هر مدلی که دوست دارید بچینید یا حتی از ریسمان و قاب باهم استفاده کنید. همه اینها بستگی به سلیقه شما دارد. امیدوارم تونسته باشم تو خوشگل کردن اتاقتون کمکتون کنم.