تا حالا برایتان اتفاق افتاده که عکس‌هایتان را در یک اتفاق از دست بدهید؟
چند وقت پیش وقتی گوشی موبایلم را دزدیدند بیشتر عکس‌هایم را از دست دادم. آن‌ها را هیچ‌جا ذخیره نکرده بودم، برای همین به قدری برای عکس‌های از دست رفته ناراحت بودم که گوشی‌ از یادم رفته بود. در این بین هریک از اطرافیان چیزی می‌گفت...

- آدم عاقل که عکساشو تو موبایل نگه نمیداره...

- کامپیوتر برای چیه پس؟

-عکس‌ها رو باید روی هارد میریختی...

این حرف‌ها را زیاد می‌شنیدم و واقعا از بی احتیاطی خودم ناراحت بودم ولی مشغله‌های زندگی فرصت نمیداد تا عکس‌ها را به جای امنی منتقل کنم. بعد از این اتفاق تصمیم گرفتم کاری کنم تا بعد از این اگر اتفاقی افتاد عکس‌هایم محفوظ بماند. اول تصمیم گرفتم هروقت عکس‌های زیادی با موبایلم گرفتم سریعا آن‌ها را به کامپیوتر منتقل کنم اما فکر کردم اگر مشکلی برای کامپیوترم پیش بیاید چه؟ پس به این نتیجه رسیدم که یک نسخه از عکس‌هایم را در یک هارد ذخیره داشته باشم تا خیالم راحت باشد. چند وقت بعد هارد یکی از دوستانم سوخت و من نگران شدم که اگر هارد من هم دچار مشکل شود چه کنم؟ پس از هم‌فکری با دوستانم به این نتیجه رسیدم، عکس‌هایی را که بیشتر دوست دارم چاپ کنم و در آلبوم بگذارم تا همیشه ماندگار شوند و دیگر نگرانی از بابت از دست دادن عکس‌هایم نداشته باشم.

عکس‌ها وقتی چاپ می‌شوند انگار جان می‌گیرند و مستندی از خاطرات را می‌سازند. برای این کار من از سایت اینستاچاپ عکس‌هایم را در مدل‌های مختلف چارگوش، پولاراید، مستطیل و... چاپ کردم و آلبوم شومیزی زیبایی خریدم  و با گوشه های چسبی که در بسته آلبوم موجود بود عکس هایم را در آن چیدم.

اگر شما هم نگران از دست دادن عکس‌هایتان هستید این کار بهترین و مناسب‌ترین کار برای نگهداری خاطرات خوبتان است.
پ.ن: عکس ها و آلبوم شومیزی را از اپلیکیشن  اینستاچاپ سفارش دادم، اپلیکیشن را  از اینجا میتوانید دانلود و نصب کنید.