چند وقتی بود درگیر کار و زندگی هایمان شده بودیم و کمتر به مادر سر می‌زدیم. برای همین مادر از دستمان دلخور بود. روز مادر نزدیک بود و تصمیم داشتم با هماهنگی بقیه خانواده سورپرایزش کنم تا دلخوری مادر هم از بین برود. با خواهر و برادرم صحبت کردیم و هرکدام ایده هایمان را گفتیم و قرار شد جشن در خانه من برگزار شود و آنها به بهانه‌ای به همراه مادر به خانه من بیایند.

تصمیم گرفته بودیم حسابی غافلگیرش کنیم تا خوشحال شود. برای جشن تدارک دیدم. بقیه هم کادوها را فرستاده بودند پیش من تا همه چیز آماده باشد. می‌خواستم عکس‌های مادر را از قدیم تا کنون چاپ کنم و روی دیوار با طرح مادر بچسبانم. همچنین برای هدیه‌ام می‌خواستم چیزی خاص تهیه کنم. یکی از دوستانم پیشنهاد داد تا سری به اینستاچاپ بزنم تا محصولات را ببینم. با دیدن محصولات متنوع و اینکه با قرار دادن عکس‌های خودم می‌توانستم آن را مخصوص به خود کنم خیلی ذوق کردم.

برای خودم محصولات مختلفی مثل ریسه و قاب خاطرات سفارش دادم. همینطور که داشتم محصولات را می‌دیدم چشمم به واژه قاب مادرانه افتاد و تصمیم گرفتم به جای اینکه با عکس‌ها طرح مادر را درست کنم قاب آماده مادرانه را سفارش بدهم. یک مکعب خاطرات نیز با عکس‌های ۲تایی خودم با مادر سفارش دادم. خیالم از کادو که راحت شد به بقیه کارها و آشپزی رسیدم. سفارشاتم خیلی راحت به دستم رسید و مثل عکس ها زیبا بود.

روز جشن همه چی آماده بود و وقتی مادر وارد شد حسابی غافلگیر شد. از هدایا بسیار خوشحال شد و ما هم از اینکه توانسته بودیم خوشحالش کنیم راضی بودیم. ما سعی کردیم با جشن و هدیه‌هایمان مادر را خوشحال کنیم وگرنه زحماتی که او برایمان کشیده با هیچ چیز جبران نمی‌شود. مادر‌ها دریایی از مهربانی و فداکاری اند. چندوقت یک بار باید از زحماتشان قدردانی کنیم.

راستی اگر خواستید مثل من از اینستاچاپ خرید کنید اینجا کلیک کنید.