چندروز پیش تولد یکی از بچه های تیم بود و ما دنبال یک ایده برای تزیینی زیبا و ساده بودیم. از جایی که خودمون سر و کارمون با عکس هاست تصمیم گرفتیم با عکس یک کار خلاق و نو انجام بدیم. عکس ها یادآور خاطرات اند و همیشه با نگاه کردن به عکس‌ها حس و حال خوبی پیدا می‌کنیم. پس ما ایده‌ خود را با شما شریک می‌شویم تا شما هم سورپرایزی خاص برای عزیزانتان تدارک ببینید.

 

جدیدا با بادکنک‌های اعداد سال تولد، جشن را تزیین می‌کنند. اما شما می‌توانید با عکس ها این کار را انجام دهید، چون بادکنک تکراری و عمومی شده ولی عکس‌ها از خود شخص گرفته شده و متعلق به اوست و این کار را خاص و با ارزش می‌کند.
 


ابتدا اندازه عدد هایی که می‌خواهید روی دیوار باشد را انتخاب کنید و بعد سایز عکس‌هایی که می‌خواهید چاپ کنید مثلا چارگوش و یا پولاراید. بر اساس این‌ها می دانید که تقریبا به چه تعداد عکس نیاز دارید. یا اگر با عکس هایی خاص می‌خواهید این کار را انجام دهید ابتدا عکس‌ها را انتخاب کنید و بعد بر اساس تعداد عکس‌ها سایز آن‌ها را مشخص کنید. می‌توانید از تمام عکس‌هایی که در دوران مختلف گرفته شده استفاده کنید. عکس‌های کودکی، عکس‌های دوران نوجوانی و جوانی. عکس‌هایی که در مناسبت‌های مهم استفاده شده و یاداور خاطرات خوشایندی است نیز می‌تواند انتخاب خوبی باشد. با قرار دادن عکس‌ها کنار هم و روی الگوی عدد مورد نظر دیوار شما تکمیل می‌شود.
این کار را برای تولد همسر، فرزند، پدر و مادر و دوستانتان انجام دهید و مطمئن باشید با دیدن عکس‌ها آن هم به این شکل کاملا غافلگیر و خوشحال میشوند.
اگر تصمیم به انجام همچین کاری گرفتید اینستاچاپ آماده است تا عکس‌های شما را چاپ کند. برای چاپ عکس‌ها در قالب پولاراید و چارگوش کلیک کنید. یادتان نرود سفارش‌ها را زودتر ثبت کنید تا به موقع به دستتان برسد و سورپرایزتان خراب نشود چون ۳ روز کاری طول می‌کشد تا عکس‌ها را تحویل بگیرید.