روز مرد که میشه همه یاد جوراب و زیرپوش می‌افتن! آقایون هم همیشه گله‌مند از این موضوع هستند.
امروز ایده جدید دارم و شما می‌تونید با خلاقیت و سلیقه خودتون برای پدر و همسرتون  درستش کنید.
اول چند تا کاغذ یا مقوا به انتخاب خودتون بردارید، کنارشو با پانچ سوراخ کنید و با یک روبان اون رو ببندید تا مثل یک دفتر بشه. اندازه و طرح و رنگ دفترتون به سلیقه خودتون بستگی داره.


حالا شما یک دفتر دارید که طرح و رنگشو خودتون انتخاب کردید. الان میخوایم توی دفترو طراحی کنیم. من فقط ایده شو بهتون میدم. شما میتونید با سلیقه خودتون و چیزهایی که به ذهنتون رسیده اونو تغییر بدید.
از عکس‌های خاطره انگیزتون استفاده کنید. مثلا عکس چاپ شده تونو بچسبونید و در کنارش خاطره اون عکس هم بنویسید. برای این کار پولاراید‌ها و مینی پولارایدها گزینه خوبی اند. میتونید یک صفحه هم حرفای دلتونو به پدر یا همسرتون بزنید، ازشون قدردانی کنید و بهشون بگید که چقدر دوسشون دارید. یکی دیگه از صفحات دفتر هم یک جدول میتونید بکشید و مثل یک پاسخنامه بهش جواب بدید. مثلا: (یک اخلاقشون که دوست دارید. یا یک رفتارشون که خوشتون میاد. اولین باری که همدیگرو دیدید. اولین صفتی که بهش نسبت میدید.)

 

یکی دیگر از صفحات دفتر هم خاطراتی که دوست دارید و بنویسید. صفحه آخر هم عکس ۲نفره تون و بذارید.
الان شما یک دفتر دارید که از صفر تا صد اونو خودتون درست کردید. همه چیز این دفتر بستگی به سلیقه خودتون داره به همین خاطر این دفتر مخصوص شماست. حالا میتونید این دفتر و با جوراب بهشون هدیه بدید
تمام این مناسبت‌ها بهانه‌ای برای کنار هم بودن هستند. بهانه‌ای برای اینکه به عزیزانتان نشان دهید چقدر برایتان اهمیت دارند و چقدر دوستشان دارید.