شرایط و توافقات

شرایط استفاده از خدمات اینستاچاپ

بدلیل آنکه ارایه سرویس های اینستاچاپ بر مبنای استفاده کاربران از کارتهای بانکی میباشد، لذا کلیه افراد که مجاز به استفاده از این گونه کارتها میباشند، واجد شرایط استفاده از خدمات سایت ما نیز هستند و کاربر با خرید از سایت ما تایید میکند که واجد شرایط کلی(سن و...) میباشد.

تصاویر ارسالی کاربران

ما (اینستاچاپ) فقط تصاویر شما را با کیفیت عالی چاپ، بسته بندی و ارسال می نماییم. لذا مسئولیتی در قبال محتویات تصاویر نداریم. تمامی مسئولیت ها از قبیل مالکیت معنوی، مجوز استفاده و تطابق آن با قوانین حاکم بر کشور بر عهده سفارش دهنده است.

دقت کنید عکسهایی که در صفحه نمایش گوشی و یا مانیتور مشاهده میکنید، به دلیل نور پس زمینه روشنتر از عکس چاپ شده روی کاغذ است، ادیت عکس جزء سرویس اینستاچاپ نیست، اما هنگام پردازش طبق نظر پردازشگر، درصورت نیاز کمی اصلاح نور انجام میشود تا اختلاف به حداقل برسد اما امکان اندکی تفاوت وجود دارد. درصورتیکه تمایل دارید هیچ تغییری در عکس شما داده نشود در قسمت توضیحات سفارش خود ذکر کنید.

ما از تکنولوژی ظهور عکس با داروهای شیمیایی استفاده میکنیم که باعث ماندگاری 100 ساله رنگ عکس چاپ شده میشود، بنابراین ممکن است در 2 نوبت چاپ، اختلاف اندکی در 2 عکس یکسان وجود داشته باشد.

ذخیره سازی تصاویر

سیاست ما در اینستاچاپ علاوه بر ارایه خدمات عالی و بی نقص، حفاظت از اطلاعات و تصاویر شما نیز میباشد، با توجه به ماهیت تکنولوژی بهترین راه حفاظت از تصاویر شما عدم نگهداری بی مورد این تصاویر بر روی سرورهای ماست.

اینستاچاپ بعد از چاپ و تحویل سفارش شما، تنها به مدت هفت روز کاری جهت بررسی مجدد سفارش و رفع ایرادات احتمالی در سفارشات تحویلی، تصاویر شما را نگهداری میکند. بنابراین پس از گذشت هفت روز کاری از تحویل سفارش و رضایت شما از سفارشات دریافتی، تصاویر شما به روشی غیر قابل بازگشت از روی سرورهای اینستاچاپ حذف میگردند.

حریم خصوصی

در اینستاچاپ برای آسودگی خاطر کاربران، ما هیچ گونه محتوایی از کاربران را پس از گذشت هفت روز نگهداری نمیکنیم. فناوری اطلاعات با تمامی پیشرفت هایش همچنان رخنه پذیر است. گرچه ما تمامی پارامترهای امنیتی را طی مدت هفت روزه نگهداری تصاویرتان رعایت میکنیم، اما پس از گذشت این هفت روز، تصاویر شما به صورت غیر قابل بازگشت از سرورهای ما حذف خواهند شد.

همچنین اطلاعات ارتباطی شما مانند ایمیل و تلفن به صورت محرمانه نزد ما به امانت میباشد. ما متعهد به حفظ این اطلاعات به صورت محرمانه هستیم.

ارسال سفارشات

توجه کنید سفارشات، بسته به الویت زمانی ثبت و نوع محصول انتخابی، طی مدت 3-4 روز "کاری اینستاچاپ" آماده و روز "کاری" بعد به واحد ارسال مرسولات ارجاع داده میشود (زمان اماده سازی کتاب عکس 12 روزکاری میباشد). مدت زمان تحویل هم توسط پست بسته به شهر مقصد معمولا بین 1-4 روز کاری میباشد.

سفارشات پس از آماده سازی و تحویل به پست، توسط پست پیشتاز به مقاصد آن در سرتاسر ایران ارسال میگردد.

لطفاَ در وارد کردن آدرس پستی دقت بفرمایید درصورتیکه به دلیل آدرس اشتباه و یا عدم حضور در مقصد، بسته پستی برگشت داده شود، هزینه ارسال مجدد باید پرداخت توسط کاربر شود.

درصورتیکه تهران هستید میتوانید گزینه حضوری را انتخاب کنید که با آماده شدن سفارشتان، آنرا از دفتر اینستاچاپ تحویل بگیرید.

درصورتیکه بعد از ثبت سفارش نحوه ارسال توسط کاربر از "پست" به "حضوری" تغییر داده شود، هزینه پست به اعتبار کاربر اضافه شده و در سفارش بعدی از فاکتور وی به طور خودکار کسر میگردد.

در صورت انتخاب گزینه "عجله دارم" سفارشات شما (به جزکتاب عکس) در الویت قرار گرفته طی 48 ساعت "کاری اینستاچاپ " پردازش و آماده و تحویل بخش مرسولات می شود، سپس بر اساس شیوه انتخابی دریافت توسط شما، ارسال میشود. (کتاب عکس حداقل 12 روز کاری زمان میبرد.)

سفارشات چاپ عکس با مبلغ بالای 1.5 میلیون تومان، به صورت رایگان با پست ارسال و زیر مبلغ مذکور با توجه به وزن محموله و استان مقصد هزینه پستی و بسته بندی آن محاسبه میگردد.

شرایط بازگشت وجه

در صورت وجود هرگونه ایرادی پس از تحویل سفارش، می توانید طی مدت سه روز کاری با ایمیل instachap[at]gmail[dot]com و یا تلفن های موجود در قسمت "تماس با ما " تماس بگیرید.