شرایط و توافقات

شرایط استفاده از خدمات اینستاچاپ

بدلیل آنکه ارایه سرویس های اینستاچاپ بر مبنای استفاده کاربران از کارتهای بانکی میباشد، لذا کلیه افراد که مجاز به استفاده از این گونه کارتها میباشند، واجد شرایط استفاده از خدمات سایت ما نیز هستند و کاربر با خرید از سایت ما تایید میکند که واجد شرایط کلی(سن و...) میباشد.

تصاویر ارسالی کاربران

ما (اینستاچاپ) فقط تصاویر شما را با کیفیت عالی چاپ، بسته بندی و ارسال می نماییم. لذا مسئولیتی در قبال محتویات تصاویر نداریم. تمامی مسئولیت ها از قبیل مالکیت معنوی، مجوز استفاده و تطابق آن با قوانین حاکم بر کشور بر عهده سفارش دهنده است.

ذخیره سازی تصاویر

سیاست ما در اینستاچاپ علاوه بر ارایه خدمات عالی و بی نقص ،حفاظت از اطلاعات و تصاویر شما نیز میباشد، با توجه به ماهیت تکنولوژی بهترین راه حفاظت از تصاویر شما عدم نگهداری بی مورد این تصاویر بر روی سرور های ماست.

اینستاچاپ بعد از چاپ و تحویل سفارش شما، تنها به مدت هفت روز کاری جهت بررسی مجدد سفارش و رفع ایرادات احتمالی در سفارشات تحویلی، تصاویر شما را نگهداری میکند. بنابر این پس از گذشت هفت روز کاری از تحویل سفارش و رضایت شما از سفارشات دریافتی، تصاویر شما به روشی غیر قابل بازگشت از روی سرورهای اینستاچاپ حذف میگردند.

تصاویر شما تنها از سرورهای ما حذف میگردند، ما تصاویر شما در اینستاگرام را تغییری نمیدهیم، چون دسترسی نداریم.

حریم خصوصی

در اینستاچاپ برای آسودگی خاطر کاربران، ما هیچ گونه محتوایی از کاربران را پس از گذشت هفت روز نگهداری نمیکنیم. فناوری اطلاعات با تمامی پیشرفت هایش همچنان رخنه پذیر است. گرچه ما تمامی پارامترهای امنیتی را طی مدت هفت روزه نگهداری تصاویرتان رعایت میکنیم، اما پس از گذشت این هفت روز، تصاویر شما به صورت غیر قابل بازگشت از سرورهای ما حذف خواهند شد.

همچنین اطلاعات ارتباطی شما مانند ایمیل و تلفن به صورت محرمانه نزد ما به امانت میباشد. ما متعهد به حفظ این اطلاعات به صورت محرمانه هستیم.

برای چاپ تصاویر صفحه اینستاگرام شما احراز هویت و ورود به حساب کاربریتان تنها از طریق سایت اینستاگرام صورت میپذیرد. این بدین معناست که شما هیچ گاه نام کاربری و رمز عبور خود را در سایت ما وارد نمیکنید. بلکه به سایت اینستا گرام هدایت شده، پس از تایید شدن نام کاربری و رمزعبورتان توسط اینستاگرام، به همراه پیامی مبنی بر تایید هویت شما به سایت ما بازگردانده میشوید.

ارسال سفارشات

توجه کنید به دلیل قرنطینه و تعطیلی تهران، پردازش تمام سفارشاتی که از روز 24 مرداد به بعد ثبت میشوند، از روز یکشنبه 31 مرداد به ترتیب الویت زمانی ثبت، آغاز خواهد شد و سفارشات بسته به نوع محصول انتخابی، طی مدت 3-10 روز "کاری اینستاچاپ" آماده و روز "کاری" بعد به واحد ارسال مرسولات ارجاع داده میشود. مدت زمان تحویل توسط پست بسته به شهر مقصد معمولا بین 1-4 روز کاری میباشد

سفارشات پس از آماده سازی و تحویل به پست، توسط پست پیشتاز به مقاصد آن در سرتاسر ایران ارسال میگردد.

سفارشات چاپ عکس با مبلغ بالای 300 هزار تومان، به صورت رایگان با پست و زیر مبلغ مذکور با توجه به وزن محموله و استان مقصد هزینه پستی آن محاسبه میگردد.

شرایط بازگشت وجه

در صورت وجود هرگونه ایرادی پس از تحویل سفارش، می توانید طی مدت سه روز کاری با ایمیل hello[at]instachap[dot]com و یا تلفن های موجود در قسمت "تماس با ما " تماس بگیرید.