درباره اینستاچاپ

ما عاشق عکس و عکاسی هستیم، عکسایی که هزاران حرف و لحظه را در خود دارند،برای همین قدر تصاویر، لحظات و خاطرات را می دانیم. بخش اعظمی از این لحظات و خاطرات ما اما در دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی محصور و زندانی شده است.پس تصمیم گرفتیم تا سرویسی را طراحی کنیم که براحتی خاطرات خود را از این دنیای مجازی به زندگی خود آورده و ماندگار کنیم. اینستاچاپ اولین سرویس ایرانی چاپ آنلاین تصاویر مبتنی بر شبکه های اجتماعی است که تلاش دارد بهترین همراه شما در نگهداری خاطراتتان باشد. در اینستاچاپ خاطرات مهم است زیرا خاطرات را بخش مهمی از وجود انسان ها می دانیم، ما تصاویر شما را از دنیای مجازی رها ساخته و در زندگی واقعی شما ماندگار میکنیم.

در اینستاچاپ، امنیت و حرمت تصاویر و خاطرات افراد نیز برای مااهمیت دارد، لذا اولویت های سیاست کاری ما، عدم ذخیره سازی تصاویر و اطلاعات کاربران میباشد و بر خلاف سایر سرویس های چاپ عکس ، تصاویر کاربران پس از انجام سفارش به صورت غیر قابل بازگشت پاک خواهد شد.

در اینستا چاپ تلاش داریم تا هر چند وقت، با محصولی جدید و دوست داشتنی دایره انتخاب شما را وسیع تر کنیم.

ما در ابتدای مسیریم، طی نمودن این مسیر تنها با همراهی شما ممکن است، پس لطفا با ما در ارتباط باشید و هر زمان که دوست داشتید به ما بر روی hello[at]instachap[dot]com ایمیل بزنید. مطمین باشید همیشه منتظر دریافت پیام های شما هستیم.

اینستاچاپ محصول شرکت پردازش هوشمند فناور هیراد است