اینستاچاپ چیکار میکنه؟

اینستاچاپ یک سرویس آنلاین چاپ عکسه که شما میتونید مانند 20 هزار کاربر خوشحال ما، براحتی عکسهای خاطره انگیز گوشی موبایل و یا رایانه تون رو در سایت اینستاچاپ آپلود و به صورت چاپ شده درب منزل دریافت کنید.

چه چیزی رو رایگان دریافت میکنم؟

  • هر ماه 10 عکس سایز استوری به رایگان میتونید چاپ کنید.
  • از هر عکس تنها یک عدد میتونید چاپ کنید
  • تا 120 عکس مدل استوری میتونید به رایگان چاپ کنید

به همین سادگی!!😎


برای چه چیزهایی پول میدم؟

  • عکسهای اضافه
  • سایر محصولات
  • هزینه بسته بندی و ارسال - هزینه ارسال بدون توجه به تعداد محصولات سفارشی تا وزن یک کیلوگرم 19 هزار تومان و بیشتر از آن توسط سیستم پستی محاسبه میشود.
  • همچنین برای سایر محصولات میتوانید از کد تخفیفی که در باشگاه مشتریان آسیاتک در اخیتار شما قرار داده شده استفاده کنید

چجوری میتونم سفارش بدم؟

کار کردن با اینستاچاپ آسونه، کافیه وارد سایت بشید، ثبت نام کنید، محصولات مورد نظرتون رو انتخاب و عکسهاتون رو از گالری موبایل و یا رایانه انتخاب وآپلود و اگر خواستید ویرایش کنید. بعد از اون به سبد خریدتون بیافزایید. در انتها هم با پرداخت سفارش کد رهگیری دریافت کنید.


کیفیت عکسهام چجوریه؟

در اینستاچاپ بر خلاف بسیاری از سرویس های چاپ آنلاین تصاویر شما با فناوری پرینت جوهرافشان پرینت نمیشه بلکه بر روی کاغذ های حساس به دارو طی یک فرایند شیمیایی ظاهر میشه. در نتیجه تصاویر چاپ شده به این صورت بسیار با کیفیت و ضد آب هستند. تمامی عکسها در اینستاچاپ بر روی کاغذ فوجی فیلم ظاهر میشه که گارانتی ماندگاری رنگ 99 ساله فوجی فیلم رو به همراه دارد.


امنیت عکسهام چی؟

اینستاچاپ تنها سرویس پردازش و چاپ تصاویر است که تصاویر شما رو ذخیره سازی نمیکنه، تمامی عکسها پس از تحویل به شما به صورت خودکار از سرورهای اینستاچاپ پاک میشوند.

تمام اپراتورهای اینستاچاپ خانم هستند.

اینستاچاپ به سرتاسر ایران ارسال دارد؟

اینستاچاپ در ایران با استفاده از شبکه پست ایران به تمامی نقاط ایران ارسال دارد.